AWS alakuló ülés

2018-01-29
Administrator

Kedves Kollégák!

A BME Anyagtudomány és Technológia Tanszéken elindul az Amerikai Hegesztési Egyesület (AWS) hallgatói szervezete.  A szervezet célja a magyarországi egyetemeken hegesztéssel foglalkozó hallgatók és az AWS (http://www.aws.org/) közötti szorosabb kapcsolat elősegítése. Az AWS egyike a világ legnagyobb hegesztéssel foglalkozó önkéntes szervezetének, a tagok létszáma több mint 73.000 fő.

A tagsággal járó előnyök:
  • ingyenes Welding Journal kiadvány havi rendszerességgel
  • kedvezmény AWS kiadványokra
  • kapcsolattartás hegesztéssel foglalkozó szakemberekkel, nemzetközi szinten
  • egyetemek közötti szorosabb kapcsolat
  • állásinterjúknál előny az AWS szabványok ismerete
  • kapcsolatépítési lehetőség angolul beszélő hegesztős emberekkel
  • új technikai információk, ú horizontok a műszaki gondolkodás területén ... és sok más :)

Az első találkozó időpontja: január 31, 18:30, G épület 120.

Szeretettel várunk titeket, amennyiben szeretnétek csatlakozni egy informális, jó hangulatú társasághoz, ahol lehetőség nyílik szakmai témák kötetlen megbeszélésre.